Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Edzéshez melyik fajta vezetékn...

Edzéshez melyik fajta vezetéknélküli fülhallgató a praktikusabb?

Figyelt kérdés

Két félére gondolok; amelyik teljesen a fülbe illeszkedik és nincs vezetéke, ill. amelyiknek a nyak körül van minimális vezetéke.

HIIT edzéshez és futáshoz kellene szóval van burpee és csapkodó copf meg izzadság bőven az edzéseim alatt. Olyat szeretnék ami nem esik ki a fülemből mert attól kikészülnék.

Sajnos nincs ismerősöm aki edzéshez fülhallgatót használ, a neten meg nem igazán találtam "sportos" vásárlói visszajelzéseket a termékek alatt.



2021. márc. 20. 22:50
 1/3 anonim válasza:
83%

Szerintem a hangerőn nem kell aggódnod,mindegyik tud olyat produkálni,ami már fáj.

Az akksira kéne talán figyelned,hogy meddig bírja. Illetve valami olyan kéne,aminek olyan szigetelése van a vezetékén,ami nem törik,ha hajlik.

2021. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Engem inkább az érdekelne, hogy melyik a praktikusabb és melyik nem fog majd kiesni állandóan a fülemből.

Gondolom a hangerő, Bluetooth, hangminőség - ilyenekkel már nem lesz probléma ha több mint 20 ezret szánok rá és "márkásat" (Sony, JBL) veszek.

2021. márc. 21. 17:45
 3/3 anonim válasza:

hogy melyik a praktikusabb és melyik nem fog majd kiesni állandóan a fülemből.

Direkt olyan a füldugó kialakítása az enyémnek(8ezerért vettem boltból,de sztem nem ér ennyit,de engem csak az érdekelt,hogy legyen)

hogy belerakod a füledbe,és szétnyílik kicsit. Tehát pont benne marad a füledbe. Biztos,hogy ha ennyit szánsz rá,akkor nem lesznek ilyen gondjaid.

2021. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!