Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Írtam valakinek üzenetet...

Írtam valakinek üzenetet Messengeren, de nem vagyunk ismerősök a Facebookon. Órák óta a fehér karika van a levél mellett a kék pipával. Ez kézbesítve van ? vagy nem kapja meg és így soha el sem olvassa az üzenetet ?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Passz. Évekkel ezelőtt nekem is írt egy srác, aki ráadásul nagyon helyes volt. Az emelt érettségivel kapcsolatban, mert együtt emelteztünk és megkeresett fb-n. Nem beszéltünk előtte, be sem mutatkoztunk, szóval nem tudtam, hogy írni fog. Gondolom az emelt csak egy ürügy volt. Mivel nem volt az ismerősöm, ezért valami egyéb üzenetekbe ment a levél. Évekkel később vettem észre, amikor valaki írt szintén, aki nem az ismerősöm. Akkor már küldött értesítést az fb, mert kellett engedélyezni, h írhasson. Szóval passz, lehet csak nem akar válaszolni vagy nem is látja, hogy írtál neki.
2022. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Így jártam én is. Pár nap múlva, kék karika lett pipával, állítólag azt jelenti, hogy olvasta csak nem akar válaszolni.
2022. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Amikor olvasta a levelet, akkor szerintem a profilképe jelenik meg a levél mellett.

Ő nem hinném, hogy válaszolni nem akar, mert úgy látom, úgy gondolom, meg se kapja.

Talán be lehet állítani , hogy imeretlenektől ne is kapjon értesítést, engedélykérést, de akkor nem is fogja megkapni. :(

2022. márc. 20. 16:30
 4/19 anonim válasza:
100%

Ha a kéretlenekbe megy neki az uzid akkor sajnos ertesitest sem kap. Nekem is többször volt hogy olyanok írtak akik nem az ismerőseim és napokkal később láttam az uzenetuket a kéretlenek között amikor véletlen ránéztem. Amúgy a jelölés szerinem (legalábbis ahogy én tapasztaltam az évek során) igy van:

- fehér karika pipával - elment az üzeneted de (még) nem kapott róla ertesitest mert pl azóta nem lépett be

- kék karika pipával - kapott ertesitest de még nem nyitotta meg

- ott van kis körben a profilképe - megnyitotta


Amúgy az nem opció hogy bejelold ezt az illetőt? És ha visszajelol akkor szerintem tutira fogja látni az üzeneted.

2022. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bejelölni nem akarom, végülis nem is ismerjük egymást személyesen, régebben facen beszéltünk néhányszor, egy közös ismerős révén, azóta törlődött az ismeretség, nem a legjobban búcsúztunk el úgymond, de nem haragban. Most szerettem volna neki mondani neki valamit, ami talán számára is fontos lenne, de ezekszerint nem fogja megkapni a levelet, csak ha direkt ránéz a kéretlenre. :(
2022. márc. 20. 17:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jön értesítés pl. Google-zok és fent felugrik egy négyzet és abban van. Vagy a Messengeren a profilképemnél piros karika. De volt,hogy a Messenger ismerőseim közé dobta és mikor írni akartam valakinek ő jelent meg legfelül. Mindig máshogy van de észre veszem perceken belül.
2022. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, igen. Nekem is úgy van, ahogy írod. A Messengeren a profilképemen piros karika.

Ennek a lánynak szerintem talán úgy van beállítva, hogy ne kapjon üzenetet ismeretlentől ? Már délben írtam Neki és sajna még most is ugyanaz látható.

2022. márc. 20. 17:28
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit tudtam segíteni sajnos. Nekem ez a 3 lehetőség szokott előfordulni. Valakit be sem lehet jelölni Facebookon...

6-os voltam.

2022. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismerőstől kapok üzenetet azt el tudom olvasni úgy, hogy a küldő nem látja hogy olvastam. Ezt konkrétan tudom. Legalábbis PC-n. Ott a facebook-ban van benne a messenger, nem kell külön telepíteni.


Tehát kérdés hogy neki telefonja van -e vagy PC-je, és hogy neked mid van?


Nagyon nem mindegy!

2022. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy Neki mi van, nekem telefonom van. És a helyzet ugyanaz. Fehér karika, kék pipa.
2022. márc. 20. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!