Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van ilyen eszköz vagy csinálni...

PredaMKing kérdése:

Van ilyen eszköz vagy csinálni kell házilag ?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet megoldani azt hogy az akkumulátor töltötségére jelet ad ki ami egy plc-be megy bele.

Arra gondoltam hogy ha a feszültsége le esik akkor kapcsolja rá a hálózatra egy 12v 100ah akkumulátorról lenne szó.

Tudnátok tippeket adni erre hogyan is csináljam meg ?



#akkumulátor #vezérlés #Töltötség figyelö
2022. márc. 24. 10:19
1 2
 11/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Helyben vagyunk, a lelki sérült megint megtalált (10):

[link]

Idézet:

...Már évek óta erről szól az élete, engem különösen gyűlöl valamiért (hosszabb lélegzetű, részletező írások főleg irritálják). Módszerét korábban is vázoltam:

- Szakmai válaszokat húz le nullára, de még arra is veszi a fáradságot, hogy több IP-címről, több loginnal nyomja, hogy hatékonyabb legyen.

- Utána lesben áll, míg az alaptalanul leminősített írás írója tesz valami csodálkozó vagy felháborodott megjegyzést.

- Erre lecsap és elkezd veszekedni, gúnyolódni, hogy amaz mit hisztizik?

- Vitát provokálva a viszontválaszokat is azonnal nyomogatja le nullára (ez egyértelműen követhető az interakció során, ahogy minősíti le a válaszokat), valószínűleg ezáltal igyekszik lerontani a másik minősítését. Csak úgy, gonosz rosszindulatból.

Ha valaki szerint ez normális...

2023. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: Ezt egy kicsit értelmesebben ki tudnád fejteni, hogy mi a problémád? Mert nem értem. Meg azt sem, hogy ennek mi a köze a kérdéshez.
2023. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Semmi különös, csak van ezen az oldalon egy gyűlölködő lelki sérült (de már egyre többet lehet tudni róla).
2023. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13: Privátban írt neked? Vagy innen töröltek egy választ amit mi nem látunk?
2023. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mérnök szerintem elb.tad a kérdést. Én is járok így ha sok ablakban sok kérdés van megnyitva. :D
2023. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!