Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VIBER. Miert van az hogy kiír...

VIBER. Miert van az hogy kiír egy időpontot hogy mikor volt elérhető valaki utoljára , aztan egy idő után (mindig mas idő) megváltozik az a dátum ,visszamegy egy korábbi időpontra(óra vagy dátum)?persze ez nem mindig történik meg.

Figyelt kérdés
Vajon azért mert törölt egy üzenetet arrol az idopontrol vagy hivast az illető ,vagy csak a viber b*sz*kszik néha így?

2022. márc. 27. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"csak a viber b*sz*kszik néha így?"

Ne törődj vele, nem tudsz vele mit kezdeni.

2022. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A Viber mostanában ilyen vacak! Nekem megcsinálta azt, hogy olvasatlannak jelölt olyan, kb 1 órával korábbi üzeneteket is amiben aktív beszélgetés folyt, és válaszoltam már rá. A számítógépen, meg a telefonon futó víber meg manapság külön életet él. Látom, hogy a számítógépen ott a jelzés, de a telefon csak jóval később jelez, amikor már rég elolvastam. Azelőtt ezzel sem volt gond, simán futott a két program összehangolva.
2022. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem de pl most is megtörtént... nem lehet higy azert mert a valaki törölt valakitol abbol az idopontbol egy üzenetet?
2022. márc. 27. 17:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Nemhinném, hogy bekavar, mert az az üzenet is csak úgymond átíródik "törölt üzenetre", de el nem tűnik, hogy ott hiány legyen.
2022. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha csak saját magánál törli akkor nem íródik átt semmire, hanem csak eltunik az ő feléről.
2022. márc. 27. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, de nálad akkor is megmarad. Feleslegesen rugózol ezen! Ilyen vacak.
2022. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na de most másnak nézem, latom h pl : megtekintve 13:10 eltelik mindig masvalami idő mas idő különbség mindig es aztirja hogy megtekintve: marcius 24 , de nem a mi uzenetvaltasunknal egy bizonyos utenetnel, hanem mjkor megynitot az uzenetet irja hogy mikor volt elérhető utoljara ugye. Nemlehet azert mert felment es törölt valamioyen üzenetet sajat magánal egy masik emberrel valo beszélgetésben es visszaugrik egy masik datumra amikor valami masnak irt / hivott.
2022. márc. 27. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Ne rugózzál már ezen !!! Meg lett mondva, hogy ez ilyen szar, nem a csajod törölget üzeneteket. Nekem is csinált olyant, hogy napi szinten beszélgettem valakivel, aztán egyszercsak azt írta ki, hogy napok óta nem volt belépve, és nem volt törölve semmi. Ilyen szar a Viber és pont. Nekem számítógépre is rég megjött az üzenet, megnézem, erre 20 perc múlva jelez a telefon ugyanarra az üzenetre. De most is az volt, hogy ott virított az ikon, miközben válaszoltam is rá. Korábban ilyen se volt. Feleslegesen idegeskedsz ezen, ilyen vacak most. A üzenetek törlése meg nem függ össze azzal, hogy mikor nézte meg a vibert. Ha nem csinál semmit akkor is azt az időpontot mutatja mikor legutoljára megnyitotta.
2022. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát jó ,ám legyen. Ha ennyire ezt állítjátok.
2022. márc. 27. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólót leszámítva csak velem beszélgettél ;)
2022. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!