Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » VIBER. Miert van az hogy kiír...

VIBER. Miert van az hogy kiír egy időpontot hogy mikor volt elérhető valaki utoljára , aztan egy idő után (mindig mas idő) megváltozik az a dátum ,visszamegy egy korábbi időpontra(óra vagy dátum)?persze ez nem mindig történik meg.

Figyelt kérdés
Vajon azért mert törölt egy üzenetet arrol az idopontrol vagy hivast az illető ,vagy csak a viber b*sz*kszik néha így?

2022. márc. 27. 16:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jolvan bocsi, nemtudtam ,de nehéz elhinnem amúgy hogy ez igyvan. De örülök hogy kaptam választ.
2022. márc. 27. 22:05
 12/14 anonim válasza:
Nekem 1 embernél ugyanez van, viszont vele soha nem volt kommunikációm még csak látom az elérhetőségét, ami random vissza7grik egy korábbi dátumra néha. Pár napig jó utána visszaugrik.
2022. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kivancsi hogy ilyet csinál e hogyha törölnek üzenetet hogyha nem velem folytatják a beszélgetést persze.
2022. márc. 30. 15:12
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem annal a valakinel vagy 1 nap után vagy 1 ora után ugrik vissza.vagy 2 ... mindig random
2022. márc. 30. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!