Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszaállítani a...

Hogyan tudom visszaállítani a bezárt lapjaimat? Van e rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Nemrég Chromon, telefonon véletlenül rányomtam, hogy az összes lap törlése, és emiatt most 80 lapom odaveszett. Nincs erre mód, hogy vissza lehessen állítani?

2022. márc. 28. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megnyitod a chrome-ot, jobb felső sarokban 3 pöttyre kattintassz, a lenyíló menüben pedig a nemrég megnyitott lapokra. Innen vagy az előzményekből újra meg tudod őket nyitni egyesével
2022. márc. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy másik megoldást, de ez elvileg csak akkor működik, ha számítógépen bejelentkezel ugyanabba a google fiókba amit a telefonon használsz.

A számítógép böngészőjébe beilleszted ezt: chrome://history/syncedTabs

Ott lesz valami olyasmi opció, hogy oldalak más eszközökről, erre kattints rá.

Válaszd ki a telefonodat, majd a három pöttyel jelölt menüből válaszd ki hogy mind megnyitása (vagy valami hasonló)

Mentsd el az oldalakat könyvjelzőként

(Bocsánat ha nem működik vagy pontatlan, angolról fordítottam, de nem ellenőriztem, hogy működik e)

2022. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!