Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel tudom visszaállítani...

Mivel tudom visszaállítani azt a lehetőséget, hogy ismét választhassak több opció közül?

Figyelt kérdés
Véletlenül rányomtam arra az opcióra, hogy mindig egy adott alkalmazással szeretnék megnyitni valamit. Csengőhangot szerettem volna névjegyhez rendelni, de így esélyem sincs arra, hogy ezt az igényeim szerint alakíthassam. 4.4.2-es "kit-kat" fut egy Lenovo-n, - azzal szeretném végrehajtani a műveletet! Tud nekem segíteni valaki?

#visszaállítás #Lenovo #Android_4.4.2
2021. nov. 15. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Amelyik alkalmazást megnyitja, azt keresd meg a Beállítások->Alkalmazások résznél. A végefele találsz egy visszaállítási lehetőséget. (Legalábbis a Google szerint, nincs nálam ilyen telefon)
2021. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, - utána nézek! Ment a zöld, - mert vetted a fáradtságot, hogy megpróbálj segíteni!
2021. nov. 29. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!