Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hik-Connect kamera rendszer...

Hik-Connect kamera rendszer applikációjának letöltése után miért nem online a kamera?

Figyelt kérdés

Hikvision otthoni online kamera rendszerről van szó. Az egyik mobilon a Hik-Connect applikációban rendben működött az online kamera. Egy másik mobilra letöltöttem az applikációt, mivel ismertem a mail címet és a belépő kodot is, bejelentkeztem. Innentől kezdve egyik telefonon sem volt elérhető a kamera. " Az eszköz offline állapotban van" ez az üzenet jelenik meg mindkét telefonon.


Most nem tudom hogyan kell visszaállítani, és egyáltalán miért tünt el a másik mobilról is a kamera. Net van. Talán újból be kell a mobillal olvastatni a kódot a Hikvision rögzítő monitorjáról?



2022. ápr. 10. 11:57
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben kiderült hogy a 2 mobilom más és más aplikació volt. De be kellett lépni a kamera számítógépébe és ott a QR kodot beolvastatni a mobillal ismét. Azutan a másidik mobilon már csak be kellett jelentkezni és ujból müködött mindket mobilon az applikációban a kamera.
2022. ápr. 15. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!