Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Parrot MKI9200 autós kihangosí...

Parrot MKI9200 autós kihangosítóra nem csatlakozik a telefon?!

Figyelt kérdés
Vettem egy autót, van benne ez a kihangosító, a telefon rácsatlakozik, legalábbis kiírja hogy így van, megjeleníti a névjegyeket is, viszont a csatlakoztatott eszközök között nem jelzi, nem tudom kiválasztani. A telefon elindítja a zenét, viszont nem szól sehol, se a telefonon, se az autóban. Más telefonjával hibátlanul működik. Ötlet? Már az összes beállítást végignéztem a telefonon meg a kütyün is, csináltam rajta visszaállítást is, de nem oldotta meg ez sem a problémát. Nem mai szerkezet, de hátha valaki járt hasonló cipőben és talált rá megoldást

#autós kihangosító #Parrotmki9200
2022. ápr. 11. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!