Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2.1 hangszóró, a mélynyomó a...

2.1 hangszóró, a mélynyomó a bal hangszórótol függ, tehát ha bal oldalról van hang, akkor mélynyomó is, ha jobról akkor nincs mély, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 09:07
 1/6 Morzsi007 ***** válasza:

Lehet, hogy ez így vagy rendben, mivel egy sub van, az egyik oldaltól kapja a jelet. Ha össze lenne kötve a két oldal, akkor csak mono lenne a hangzás.


Régebben nem így működött?

2022. ápr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, akkor úgy volt hogy ha ball vagy jobb oldalra adtam a hangot, akkor a mély kicsit gyengébb volt, ha középen akkor mind 2 oldalról adott mélyet..
2022. ápr. 13. 09:48
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen típusról van szó?
2022. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak egy egyszerű olcsó, (de panelba tökéletes lenne számomra) Sweex sp211 2.1 ,

Nem szeretnék újat venni, bár kinéztem egy tök jó genius-t :D

De ha a mostanit meg tudom javítani akkor marad ez. :)

2022. ápr. 13. 10:25
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Akkor most gyengébb is a mély. Ha külön sztereo erősítő hajtja meg a mélyhangszórót, akkor ott lesz a gond. Az egyik bemeneti jelet kapja meg a sub erősítő. Egy egyszerű D osztályú erősítő van benne, ami lehet egybeépített cucc, ott sokat nem érdemes vele bajlódni. Szedd szét, ha akarsz vele foglalkozni és nézz bele.
2022. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2022. ápr. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!