Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Casio Óra,magyar nyelvű...

Casio Óra,magyar nyelvű használati utasítással? A többi információt lejjebb találjátok! :)

Figyelt kérdés

Sehol sem találok Casio karórát,magyar nyelvű használati utasítással...:(

Az Arab számokhoz,nem értek..


Maximum 12000 Ft legyen :)


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors,és segítőkész válaszát! :)


Köszönöm szépen mindenkinek a linkeket! :)



#Casio #arab szám #magyar nyelvű utasítás #ne legyen túl drága
2022. ápr. 28. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem értesz az arab számokhoz akkor hogyan írtad le az összeget, hogy mennyit szánnál rá?
2022. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

"Az Arab számokhoz,nem értek.."

??? ??? ???

2022. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mihez nem ertesz, az arab szamokhoz? Mutatos ora kellene mert nem tudod leolvasni a szamokat, vagy hogyan kell ezt erteni?


Probalj mar meg egy ertelmezheto kerdest feltenni...

2022. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


Van kereso, szuro, lehet mazsolazni.

2022. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom első osztályban gyakran hiányoztál a matematikaórákról.
2022. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Ezen nincsenek számok, és használati utasítás sem kell hozzá:

[link]

2022. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a gúnyolódást...

Akkor átfogalmazom érthetőbbé,nem is olyan régen találtam eretedi Casio karórát,amihez járt volna magyar nyelvű "használati utasítás",elmentettem a könyvjelzőim közé,most meg sehol sem találom...

Remélem így már értitek,minden jót kívánok nektek!

Jó éjszakát!


Olyan Casio órát szeretnék,amin valóban magyar számok vannak,nem pedig arab,ennyi.


Mindenütt kerestem,de sehol semmi...Az órák megvannak,csak egy magyar nyelvű használati útmutató kellene hozzá+magyar Garancia,ennyit szerettem volna tőletek kérni,az oldal azért lett létrehozva,hogy segítsünk egymásnak,nem?

Gondolkodjatok el egy kicsit...Köszönöm mindenkinek!


[link]

2022. ápr. 28. 22:41
 8/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat,még annyit szeretnék tőletek kérni,hogy aki ráér,majd valamikor,írhat privát üzenetet,hátha sikerül egy álmomat (megvalósítani),+ jöhetnek linkek is privátban,vagy hozzászólásban,mert szerintem lehet,hogy valakiket érdekelne ;)


Meg még olyan áruházláncok is jöhetnek,akik tényleg valódiak,és nem "verik" át az embereket.ennyivel szerettem volna "kiegészíteni"

2022. ápr. 28. 22:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Na en itt feladtam.
2022. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

"Olyan Casio órát szeretnék,amin valóban magyar számok vannak,nem pedig arab,ennyi."


Az óra árát inkább költsd tanulásra, mert csúnyán hülyének állítod be magad.

"Magyarországon a 15. század közepén kezdték használni az arab számjegyeket. Első ismert megjelenésük 1456-ban V. László pecsétjén található. "

Kis segítség jelenleg is arab számokat használunk.

2022. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!