Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Casio karóra szíjáról elveszet...

Casio karóra szíjáról elveszett a mozgó alkatrész. Lehet valahol csak ezt kapni?

Figyelt kérdés

Hogy egyérterlmű legyen, a következő cucc hiányzik:

[link]


Nem tudom, hogy hívják. Ha esetleg valaki ismeri a hivatalos elnevezését, ami alapján rá tudok keresni ebay-en (vagy bárhol máshol), megköszönném.

Órásnál (akár online shopban is) kapható ez külön? Nem vennék komplett szíjat ha nem muszáj, mert az egész óra nem ér annyit.



2022. ápr. 7. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
52%
Pl ha bemész egy óráshoz?
2022. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hogy erre nem gondoltam!

Mondjuk csak ezért nem utaznék kétszer negyven kilométert.

Más valaki?

2022. ápr. 7. 10:47
 3/22 anonim ***** válasza:
Bármelyik órásnál van ilyen, filléres cucc. Csapszeg a neve, többféle méret van belőle.
2022. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy csapszeg? Nekem az egész mozgó kocsi vagy szán vagy mifasz hiányzik, nem csak egy csap vagy szeg. Bár ettől még gondolom ugyanúgy filléres.

Csak inkább rendelném meg online akárhonnan, minthogy emiatt beutazzak a legközelebbi órásig, akinél aztán vagy lesz vagy nem.

2022. ápr. 7. 11:02
 5/22 anonim ***** válasza:
Minden órásnál van ilyen, ez pont annyira alap felszerelés nekik, mint egy elem.
2022. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm.

Akkor már csak egy nyitott kérdés marad, hogy tudja-e valaki az angol (esetleg német) nevét ennek az alkatrésznek.

2022. ápr. 7. 11:14
 7/22 anonim válasza:
Honnan kellene tudnunk, hogy 40 km-re van órás?
2022. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Például ha nem néznél alapból hülyének, krisztike, akkor megfordulhatott volna a fejedben hogy azért nem kérdezem meg az órást mert nincs a közelben.

De neked jobban esik egyből azt feltételezni, hogy a kérdező hülye. Ugye?

2022. ápr. 7. 13:10
 9/22 anonim válasza:
Nem néztelek hülyének, de ki mint él, úgy ítél. Amúgy ott volt, a kérdésed, hogy órásnál kaphatok külön?
2022. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Nem néztelek hülyének"

Dehogynem, még ha le nem is írtad.


"Amúgy ott volt, a kérdésed, hogy órásnál kaphatok külön?"

Pontosan. És te ezek után úgy gondolod, hogy nekem nem jutott eszembe, hogy megkérdezzem órásnál...

Komolyan ennyire futja, hogy megpróbálsz megalázni egy ilyen kommenttel? Menjek be óráshoz? És nem nézel hülyének?

2022. ápr. 7. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!