Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Plazmagömb nyalábjai elhalvá...

A Plazmagömb nyalábjai elhalványultak. Miért?

Figyelt kérdés

Néhány éve kaptam egy plazmagömböt.

Az első pár napban gyönyörű volt, rendesen erősen világított.

Viszont ez egy-két nap alatt megváltozott és a sok erős, színes, látható nyaláb nagyjából megtizedelődött és "megfakult".

Elment a szép lilás-kékes színe és átment ilyen inkább fehéres, halványkékes színbe.


Lehet ezen valahogy segíteni?


A Funkcióját mint kis szórakozás amikor hozzáérek stb. még mindig tudja, de amíg korábban ha egy ujjal hozzáértem, a nyalábok megfogyatkoztak, és az ujjamhoz egy feltűnően erős futott, mostmár ha egy ujjal hozzáérek eltűnik az összes és csak egy közepesen erős marad ami az ujjamhoz vezet.


Vannak képeim a régi és a mostani állapotról is ha az segítene, de jelenleg nem tudom, hogyan mutathatnám meg.



2022. máj. 1. 23:22
 1/2 anonim válasza:
69%
Nem tudom pontosan, ez gázzal van feltőlve, vagy vákuum van benne, de valószínű már nincs az üvegben, ha garis vidd vissza.
2022. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elhasználódik a benne lévő gáztöltet.
2022. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!