Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Star shower motion lézerlámpám...

Star shower motion lézerlámpám 10-20 perc használat után elhalványul a fény ereje, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vakon kell tippelni, akkor gagyi a tápegysége, és felmelegedve már nem ad kellő naftát. De az sem kizárt, hogy a lézerdióda nincs rendesen stabilizálva/hűtve, és elmászik a hullámhossza. És nem véletlen, hogy pont az elektronikán spórolnak, az a legdrágább része az egésznek, nem a lézerdióda.
2017. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szétkaptam tegnap a cuccot és elég kuszán voltak a vezetékek, erősen étintkezési hiba gyanus volt, és hozzáért a hűtőbordához is az összes drót. Eligazitottam mindent, összeraktam, kitettem, és már jó 4 óra hosszát megy és minden ok vele eddig. Egyébként szerintem belül újra kell vetetékelni normálisan mert ezt csak úgy összedobták. Azért írtam a saját kérdésemgez, hogy ha valakit esetleg érdekel akkor tudjon róla. Garancia volt rá ugyan, de egyrészt lejárt mert el lett felejtve az év alatt, másrészt meg nem akartam már ezzel foglalkozni mert elég körülményes. De eddig működik ez a lényeg
2017. dec. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!