Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Aqua webáruház mennyire...

Az Aqua webáruház mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Iphone-t szeretnék venni, de nem tudom megbízható-e. Vélemények?

2022. máj. 7. 18:51
 1/6 anonim válasza:
62%
Én többször is rendeltem onnan, teljesen korrektek voltak mindig.
2022. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Több mint egy évtizede onnan veszek PC alkatrészeket, sose volt gondom velük. Telefont csak vezetékest vettem ott, kettőt is, azok működnek rendesen (99%-ban egymást hívják).
2022. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Megbízható üzlet, főleg, hogy fizikai boltjaik is vannak, ahova be lehet menni vásárolni, nem csak egy webshop, mint sok másiknál.
2022. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Végül vettél tőlük iphonet?
2023. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Személy szerint én nagyon nem ajánlom -


Céges számlára rendeltem egy monitort az AQUA webáruházból, de sajnos miután bekapcsoltam, a monitor közepén egy hatalmas függőleges fekete csík volt látható, ami nyilvánvalóan egy hibás terméket jelezett. Azonnal értesítettem a webáruházat, és másnap vissza is vittem a terméket. Sajnos, mivel céges vásárlók voltunk, így nem vagyunk jogosultak 72 órás elállásra, és a jótállásra sem, egyedül szavatosságra.


Bíztam abban, hogy a probléma rendeződik, hiszen egyértelműen hibás terméket kaptunk, amit még használni se volt lehetőségünk. Sajnálatos módon ez nem történt meg. A szervizükben vizsgálták meg a monitort, és közölték, hogy találtak rajta fizikai sérülést, és emiatt nem hajlandók cserélni. Mindez azt jelenti, hogy ~44 ezer forintot vesztettünk, mivel hibás terméket kaptunk, és jogilag semmilyen védelem nem vonatkozik ránk céges vásárlókra, szavatossági garancián kívül, ahol nekünk kellene bizonyítani, hogy a termék hibás volt már vásárlás előtt.


Más boltokban normális módon kezelik az ilyen helyzeteket, de sajnos úgy tűnik, hogy az AQUA webáruház esetében az ügyféllel szembeni tisztességes hozzáállás nélkülözhető. Az én tapasztalatom, és az interneten megtalálható vélemények alapján úgy tűnik, az ügyfeleket jogilag kihasználják, ha tehetik. Ezért azt tanácsolom mindenkinek, hogy kerülje az AQUA webáruházat, inkább pár ezer forintért drágábban vásárolj máshol, vagy ha mégis vásárolnál tőlük, soha ne céges számlára, mivel mint fogyasztó több jogod van, bár sok sikert az érvényesítésükhöz.... Ha hibás a termék, úgy tűnik, nincs más lehetőség, mint a pénzünk elvesztése ennél az áruháznál.

2023. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csabi_69 válasza:

Amíg vásárolni kell náluk, nincs gond. De ha garanciális reklamációd van...

A telefont felveszik, de soha nem tudnak tájékoztatást adni, mindig adnak egy email címet, hogy ott érdeklődj. Egy hónapos ügyintézési idővel hitegetnek, de azt sem tartják be, ha rájuk írsz, akkor válaszolnak. Semmi érdemi tájékoztatást nem adnak a hibáról, javításról. Csere terméket sem akarnak adni, hanem visszautalnának, hogy vedd meg újra a terméket, ami persze közben 20%-al megdrágult. Keressetek másik boltot!

2023. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!