Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektromos rollert...

Milyen elektromos rollert ajánlanátok ami ténylegesen tud 30 kilométer hatótávot?

Figyelt kérdés
Olyan rollert szeretnék vásárolni ami 20-25 km/h sebesség mellett viszonylag sík úton ténylegesen képes 30-35 kilométert megtenni. Árban 180 ezer alatt terveztem. Eddig a Sencor SCOOTER TWO LONG RANGE 2021-el szemezgettem, talán ez tűnik az itthon kaphatók közül ebben a kategóriában a legjobb választásnak. Valakinek van tapasztalata vele? Utazás során is szeretném használni, így fontos a súly is.

2022. máj. 7. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Hat ne Sencor-t, eleg sz*r ertekelesei vannak.


A Xiaomi-k eleg jok, de max. papiron tudnak 30 kilometert, a 35 csak vagyalom. A Ninebot dragabb darabjai tudnak ennyit, de az altalad megadott arnak a duplajat kerik ertuk.

2022. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ha nem állandóan maxikum sebességgel mész, néha spórolgatsz vele, ha megállsz egy hosszabb időre akkor kikapcsolod és bírni fogja a 30km-t.

2022. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Xiaomi Pro 2 pont belefér a 180 ezres keretedbe és tudja is a 30 km-t. Ha könnyű vagy akkor akár többet is.
2022. máj. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2022. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1#

Igazából amit én nagyobb negatívumnak olvastam a Sencorról az az hogy gyárilag nincs körbe pasztázva a vezérlőmodul, és hajlamos melegedni ha hosszan terhelen emelkedőn pl. Szerintem nem nagy tétel orvosolni.


#2

Így első ránézésre csak átfutottam ennek a Lenovonak az értékeléseit, és sokan pontozzák rosszra. Nem olvastam még részletesebben utána. Viszont a 30 km hatótáv amit megadnak a gyártók nyilván 60 kg-os kicsi kínaival számolva sík úton, kedvező útviszonyok mellett jön ki. Aztán gyakorlatban meg gondolom jó ha 20at tud.


#3

Igen a Pro 2-t néztem még ami érdekes lehet a Sencor mellett, tetszik hogy pár kilóval könnyebb ami utazásnál előny. Viszont a tömlős kerekeitől tartok kicsit, a Sencor tömör kerekeivel soha nem kapnék defektet. Illetve van egy kis ár difi köztük nyilván.. :)


#4

Ez már nem fér bele a keretbe sajnos.



Egyébként használtan megéri nézelődni esetleg? Vagy az akkumulátorok miatt inkább csak újat? Mennyibe kerül felújítani egy egy ilyen akkupakkot? Vagy esetleg jobban megéri a kicsi kínaiaktól rendelni újat?

2022. máj. 8. 09:26
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Akkor eljött az ideje, hogy rákeress a kompromisszum szó jelentésére!

Mert az, hogy kicsi legyen, meg könnyű is, gyorsan is menjen, meg messzire is, emelett meg legyen olcsó, na az nem megy.

Az sem megy, hogy kicsi és nagy hatótáv, mert nem fér el annyi akksi benne...

2022. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam egy szóval sem hogy az összes általad felsorolt feltételnek teljesülnie kell.
2022. máj. 8. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

De, pont azt irtad: utazas soran akarod hasznalni tehat fontos a kis meret (azzal egyutt a kis suly is), valamint messzire menjen. Na, ilyen nincs.


A Sencor tomor kereke addig tunik jo otletnek, amig ra nem jossz hogy nulla rugozasa van es szetveri a terdedet, gerincedet, elpattog az uton. Nem veletlenul van am feltalalva a pneu.


Ugyis megveszed a Sencort mert mar eldontotted hogy neked az kell, annyiert kell es kesz. Hajra.

2022. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

30km-hez kell legalább 25-30 Ah akku kapacitás. Szóval az a típusú sencor neked csalódás lesz.

Tudod ez olyan, mint az autó: suzuki alto is megy, de nem esne jól minden héten kijárni vele Németországba.

2022. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A Suzukis példával a komfortra kell gondolni? Hogy nincs rugóstag és tömör kerekei vannak?
2022. máj. 10. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!