Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Z-BOX-nál hogyan kell utánvéte...

Z-BOX-nál hogyan kell utánvétellel fizetni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy könyvet, egy Z-BOX-hoz fogják vinni, viszont ez egy automata, amin nem látok semmit, ahol lehetne készpénzzel fizetni. Bankkártyával nem tudok fizetni. Elvileg egy alkalmazással le kell olvasni az automata oldalán lévő QR kódot, és kinyílik, de a fizetéssel nem tudom mi a helyzet.

2022. máj. 16. 12:52
 1/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Egyik csomagautomatánál sem lehet készpénzzel fizetni.
2022. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Bankkártyával nem tudok fizetni. "

Akkor megkérsz valaki mást hogy tegye meg, és odaadod az árát neki.

2022. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tudnám kifizetni? Vagy lehet hogy másik helyre kell elvitetnem?
2022. máj. 16. 13:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyi csak a gond, hogy eleve a rendelésnél utánvétes fizetést állítottam be, és nem tudom, hogy ezt meg tudom-e változtatni.
2022. máj. 16. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ezt mi sem tudjuk. Nagyjából ki is merült a téma.
2022. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Hívd fel a Packeta ügyfélszolgálatát és kérd át az egyik átvevőhelyre! Rengeteg van, szóval biztosan lesz a közeledben. Ott majd fizethetsz készpénzzel.
2022. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!