Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch S7 vagy valami...

Apple watch S7 vagy valami normális karóra?

Figyelt kérdés
Ti mit vennétek?

#óra #Apple eatch
2022. máj. 29. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Apple watch
Egyéb hasonló árfekvésű óra Longines, tissot stb..
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális karóra. Az okosórák elavulnak, éppúgy, mint a telefonok, pár évente újat kell venni. Csak ha földhöz vet a pénz, akkor vegyél okosórát. Sokkal tartósabb egy rendes óra.
2022. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És egy Apple watch árából lehet normális órát kapni? Egy automata svájci ora 350 től indul a longines conquest tetszik nekem. De ilyen 150 ből max divatórákat kapni ami minőségben még az Apple watch színvonalat se hozza
2022. máj. 29. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne lehetne normális órát venni? Neked egész életedben ilyen drága óráid voltak? Gyerekként is? Ugye, hogy nem.

A legtöbb ember 10-30 000 Ft között vesz órát. Ezek is normális órák.

2022. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van egy Timex órám, ami 12 éve került 17 000-be a Westendben. Rettenetesen drága volt az nekem akkor, de megvettem, mert nagyon tetszett. Azóta is működik, egy másodpercet sem késik vagy siet. Azóta kicsit jobban megy anyagilag, külföldön vettem egyszer egy reptéren egy Swatch órát, kicsit olcsóbb volt amiatt, hogy reptér, nincs adó. Ez azt hiszem 50 vagy 55 font volt úgy 5 éve. Ez is halál pontos. Ez mai áron olyan 20 000 Ft.

Meg van egy retro kinézetű Casio órám, ez 25 font volt szintén úgy 5-6 éve. Kb. 10 000 Ft, átszámítva mai árfekvésben. Ez is szuper pontos.

Ilyen órák miért nem jók neked?

2022. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*A Timexet 14 éve vettem, most, hogy belegondolok.
2022. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Divatórák, ha úgy tetszik, de egyik sincs megkopva, úgy néznek ki, mint új korukban, tehát minőségiek.
2022. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%

"De ilyen 150 ből max divatórákat kapni ami minőségben még az Apple watch színvonalat se hozza..."


Normál karóra.


[link]


[link]


[link]


3 tökéletes, minőségi óra, egy Alma játékóra árából.

2022. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!