Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Opel zafira rádiójában hogyan...

Opel zafira rádiójában hogyan lehet kikapcsolni az afc-t?

Figyelt kérdés
Nem találja meg egyszerűen a rádió a transzmittert. Valószínűleg az afc-t kéne kikapcsolni de fogalmam sincs hogyan lehet.

2022. jún. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy a rádió antennája kint van, a transzmitter meg bent, nem az AFC.
2022. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan lehet akkor megoldani?
2022. jún. 3. 14:28
 3/3 Szirty ***** válasza:

Ha mostanában vetted a transmittert akkor az is lehet probléma, hogy valami gyengeelméjű és tevékeny törvényhozó olyan szabályozást talált ki rájuk, hogy csak néhány nW (nano Watt!) teljesítménnyel adhatnak.


Ez annyira kevés, hogy amikor én próbáltam egy ilyet akkor az antennától 2 cm-re kellett rakni hogy nagyon sercegősen fogható legyen (miközben a műsorszóró adókat normálisan fogta az a rádió).


Úgy hajítottam ki hogy csak úgy kalimpált a levegőben!

2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!