Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan mágnes kapcsoló...

Létezik olyan mágnes kapcsoló ami nyitó(NC) főérintkezővel rendelkezik?

Figyelt kérdés
Bojlert szeretném működtetni éjszakai és nappali árammal automatizálva. Éjszakai áram meghúzza a tekercset, a nappali elenged az NC érintkezőn.

2022. jún. 3. 17:17
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
13%
Na, hol a képlet? Ha nincs az azt jelenti, hogy nem tudod kiszámolni, ami azt jelenti, hogy az alapvető áramkörszámítási tételeket sem ismered.
2022. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
34%

Itt a végeredmény:

[link]

Látom a te általad semminek minősített hídkapcsolás megoldása nem megy, de a piros x-t nagyon jól tudod nyomkodni, gratulálok. Tehát az eredmény: Vortrex nem tudta megoldani, vagyis nem ért az elektrotechnikához.

„Valami egyetemi cuccot dobjál már legalább”

Minek, ha még ezt sem tudtad megoldani.

2022. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 Vortrex ***** válasza:
50%
A példatár többi lapját is töltsd már fel XD
2022. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
0%

#53, eddig k* nagyra tartottalak. Sok embernek írtad le a feladatmegoldást ezen a docdro platformon, kiváló szakmai és alaki minőségben (gondolom, te voltál, persze csak feltételezem). Most aztán akkorát estél a szememben, hogy csak na. Teljesen értelmetlen az adott kérdéssel kapcsolatban hidazni. Mit bizonyít az, hogy fortrekc nem tudta ezt a feladatot megoldani? Csak azt. Volt itt szó ívről meg ÁVKról, ezeknek meg a rokonsága olyan távoli egy hídhoz, mint a Hold fényének a Madách tér közvilágításához. Ez a kisstílű patkánykodás, most jövök rá, szervízalagútra volt jellemző.

Mortekc sok hülyeséget beszélt már, de ennek hídáramkörökhöz semmi köze.

2022. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 Vortrex ***** válasza:
50%
Téged ki kérdezett
2022. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
A Gyakorin megszólalás nincs az engedélyedhez kötve, te marha.
2022. júl. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Vortrex, nincs mit feltölteni, mert ez nem egy példatárból való.

55

Neked igazat adok, és köszönöm az elismerésed. Ez a híd valóban nem függ össze ezzel a kérdéssel, de nem bírtam már tovább nézni – nemcsak erre a kérdésre – adott helytelen válaszait. Azért hozzá kell tenni, vannak jó válaszai is.

Vortrex, na jó, lásd kivel van dolgod, most legyen olyan, ami nem túl gyakori itt a gyakorin, tőled is elnézést kérek. Többet nem leszek ilyen sem veled, sem mással, de azért, ha valaki helytelen választ ad, arra azért csak fel lehet hívni a figyelmét, vagy nem? Volt, hogy én is rossz választ adtam és, aki kijavított (utánanéztem, neki volt igaza), azzal nem kezdtem el kekeckedni, hanem megköszöntem neki a kiigazítást.

2022. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 Szirty ***** válasza:
50%

"Többet nem leszek ilyen sem veled, sem mással..."


:-ooo

2022. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 Vortrex ***** válasza:
50%
Ezért kéne neveket használni, nem volna ilyen nagy a pofa
2022. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 Szirty ***** válasza:
50%
Egyetértek.
2022. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!