Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem szól a rádió?...

Miért nem szól a rádió? (Autós rádió)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy autót, amiben nem volt rádió. Sikerült is szerezni hozzá egyet, ami szólt, de nem talált csatornát. Aztán vettem bele egy teljesen újat, ami viszont már nem is akar megszólalni. Se Bluetooth-on, se usb-n se semmin nem ad hangot. A vezetékeket ha összeérintem lehet hallani egy kis dobbanást, tehát a hangfal elméletileg működik.

A kérdésem az lenne mi lehet a probléma? Ha az előző szólt, akkor ez miért nem? Talán a rádióval van probléma?

Előre is köszönöm a válaszokat!


N.



2022. jún. 4. 12:59
 1/2 Szirty ***** válasza:

Mondjuk elég lényeges dolog hogy hogyan van bekötve...


A vezetékek ide-oda érintgetése rendszerint csak károkat okoz.

2022. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha jó a ràdió ès a hangszórók is akkor az antenna csatlakozàs is sokat szàmit mert ha nem kap antennajelet akkor se müködik.Làtni kène, ès vègig próbàlni a hibalehetösègeket, csak úgy lehet ràjönni, hogy mi a baj.
2022. jún. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!