Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik elektromos roller...

Melyik elektromos roller legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Aerium Aovo Pro

Sencor Scooter Two (2021)

Xiaomi Electric Scooter 3

Xiaomi Pro 2

Nagyjából hasonló árkategória, a Pro 2 kicsit drágább.

Mik a tapasztalatok?

Munkába menethez kéne, napi 10 km-t tennék meg vele. (75 kg vagyok)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. jún. 9. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem Xiaomi Essential van, 20km-es hatótávolságú 20 km/órás sebességű. Munkába járáshoz használom időnként, főleg mellékutcákban megyek vele. Meg vagyok vele elégedve, viszont lecseréltem a kerekeit tömör gumikra a sorozatos defektek miatt.
2022. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Egy bicikli
2022. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a közeledben lévő bringaszervízt, hogy melyiket könnyebb javítani. Ez is egy szempont lesz már középtávon, mert bowdenek szakadhatnak, defektek jöhetnek. Egy ismerős rollere ment a szemétbe egy cserélhetetlen bowden miatt, ami úgy bele volt gyógyítva gyárilag az akkuk mellé, hogy nem lehetett vele mit kezdeni.


És a lehető legnagyobb kerekű legyen, minél szélesebb kormánnyal. A kiskerekű, szűk kormányosakkal történik a legtöbb baleset. Most olvastam egy sürgősségis dokitól, hogy nagyon sok az arc- és állkapocstöréses rollerbaleset, ami ellen még a sisak sem véd. De azért legyen sisakod is, meg kesztyűd is.

2022. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem a Sencor 2021-es van, nagyon megvagyok vele elégedve, szerintem ár/érték arányban a legjobb választás. Én kb. 70 kg vagyok, kb. 35-37 km-t megtesz egy töltéssel a roller. És ugye tudható, hogy az akkuk élettartama a feltöltések számától függ - azaz minél ritkábban kell feltölteni, annál hosszabb az élettartamuk. És a Sencornál nincs fékezésnél visszatöltés - mert az is egy töltésnek felel meg más rolleroknál - ezzel jó tisztában lenni! Ráadásul perforált tömör kerekei vannak, így nem kell defekttől tartanom.
2022. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Nézd meg mindnél, hogy mennyi az akku cseréje és gondold újra a bohóckodást;)

Télen gyenge az akkujuk és nyáron is mindnek.Használhatod +10 és +25 fok közt, ezek alatt-felett töltögetheted, amivel le is pusztítod...


Használj bio-rollert és nem leszel dagi sem:)

2022. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!