Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van esetleg olyan, aki macbook...

Van esetleg olyan, aki macbookot Windows 10- zel vagy 11- gyel használ?

Figyelt kérdés

Van egy macbook air-em, 2020-as. Nagyom szeretem magát az eszközt, de az operációs rendszerét nem tudom megszokni. Illetve sokszor kell olyan anyagokból dolgoznom, amelyek windows gépről jönnek NTFS- re formázott hdd-n.. illetve nincs semmi extra a gépen, de egyes fájlokat pl. Word lassan nyit meg, illetve az ablakok bezárása is a másik oldalon van, a billentyű kombinációkat nem tudtam megszokni. Plánr, hogy párhuzamosan dolgozok Windows-os gépen. Maga az eszköz tetszik.

Van esetleg aki windowst tett rá, és megosztaná tapasztalatait, illetve, hogy melyik módszerrel sikerült?

Sok videót láttam a youtubeon, de nem tudom, hogy melyik működik a valóságban jól, és mely az, ami nem egy vírusos Windowst tesz fel.


Köszönöm előre is! :)



2022. jún. 13. 09:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!