Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop fn+f2 nem műkődik,...

Laptop fn+f2 nem műkődik, csak akkor ha simán f2-t nyomok. Valaki?

Figyelt kérdés
Lenovo laptopom van és én úgy tudtam hogyha lenyomom az fn+f2-t akkor lejjebb veszi a hangot, ma észrevettem hogy ha ezt lenyomom akkor nem működik, csak ha simán lenyomom az f2-t. (Fn+f3 és fn+f4-nél is ugyanezt tapasztaltam) Kezdek aggódni hogy elromlott az fn billenyűm. Valaki tudna segíteni?

2022. jún. 15. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Vannak laptopok ahol BIOS-ban állítható (változtatható)az Fn billentyű működése.

Nézz utána..

2022. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A lenovo-n alapból azok a dolgok elérhetőek az F-X gombokra kattintva, amik piktogramként rájuk van írva. Pl.: F5 fényerő csökkentés, F6 fényerő növelés. Ha megnyomod az Fn+F-X gombot, csak akkor fog csinálni valamit, ha adott program ami nyitva van tudja azt értelmezni. Tehát, egy böngészőben az oldal frissítést akkor tudod végre hajtani, ha Fn+F5-öt nyomsz. Mert ha csak az F5-öt nyomod, akkor fényerőt csökkentesz.


Nem kell biosban állítgatni semmit, ha az Esc billenytűdre rá van írva az FnLock. Ha rá van írva, akkor Fn+ESC megnyomásával tudsz váltani az üzemmódok között. Ha FnLock be van kapcsolva, akkor elsődlegesen az F5 működik az adott programon belül, ha ki van kapcsolva az FnLock, akkor a fényerőcsökkentés fog működni ha az F5-öt nyomod.

2022. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!