Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen, a leghosszabb és...

Milyen, a leghosszabb és legstabilabb selfie bot-ot ismertek?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan selfie botot, ami a lehető leghosszabb, és legstabilabb (nem leng ki, nem törik le).

Milyen ilyet tudnátok javasolni?


2022. jún. 23. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Manfrotto Compact Xtreme van. Erős, stabil cucc, nem olyan mint azok a kis vackok amik a képen nagynak látszanak, aztán amikor kihozza a futár, akkor látod, hogy összecsukva kisebb mint a telefon :D

Ez tényleg jó cucc, ültem már rá, estem már el bicajjal és még kutyát is vertem vele amikor megtámadott kerékpározás közben. A felsték sérült kicsit 8 év alatt, más nem.

[link]

Ilyen telefontartóm van hozzá:

[link]

De inkább ezt ajánlom:

[link]

Gondolom most majd jön a sírás, hogy de hát én csak 3000-et akarok rákölteni. Nincs ingyen ebéd, ha jó minőségű, erős cucc kell, akkor azt ki kell fizetni,

2022. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem jön, én 10000-ret képzeltem el eleve, ha 15 hát bumm. Csak nemrég majdnem vettem egyet (már nem tudom melyiket), és az értékelésekben látom, hogy sz.r, mert szétesik, ha kihúzod teljesre akkor lötyög, összecsúszik stb...
2022. jún. 23. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!