Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A selfie kamerát miért nem...

A selfie kamerát miért nem tiltották még be a telefonokon?

Figyelt kérdés
A valóságban mindenki máshogyan néz ki, mivel a selfie kamera az arcunk tükörképét jeleníti meg és mivel nem teljesen szimmetrikus az arcunk a kép teljesen más mint a valóság. Mi értelme van így becsapni magunkat?
2017. okt. 15. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert erre van igény. Mindenki ezerrel nyomja a Selfiket magáról, ilyen a társadalom, itt tartunk, ez a menő. Régen amikor még nem volt ez, mindenki a tükörből fényképezte magát mert akkor az volt a menő. ennél is régebben meg vagy mással fotóztatták le magukat, vagy beállították az időzítőt, mert azt pontosan erre találták ki.

De ugye mindennek van divatja, a gyártó meg nyilván erre is nagy hangsúlyt fektet, mert sokan ezeket a szempontokat is figyelik egy telefonnál. Plusz az a kamera a videó chatelésnél is nagyon fontos szerepet játszik.

2017. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Miért nem TILTOTTÁK MÉG BE? WTF? Ami neked nem igazán tetszik, azt egyszerűen be kellene tiltani? Az van betiltva, ami súlyosan közveszélyes, halálos, balesetveszélyes, ilyesmik. Én speciel nagyon örülök, hogy az állam nem szabályozza részletekbe menően azt, hogy ki hogy fényképezheti magát. Holy shit, milyen fasiszta lyukból bújtál te elő? Tiltsuk be a selfie kamerát... anyám...
2017. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mert ugy tudja fenykepezni magarol, ha latja is...
2017. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" A valóságban mindenki máshogy néz ki".

Még az a szerencse hogy nem vagyunk egyformák.

" mivel nem teljesen szimmetrikus az arcunk".

Már akinek, nekem szabályos.

" Mi értelme van igy becsapni magunkat? ".

Ez nem becsapás , hanem ez a valóság.

2017. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

LOL ez a kérdés :D


Nekem se tetszik a pacalpörkölt, tiltsuk be!

Nekem se tetszik a 6-os villamos, tiltsuk be!

Nekem se tetszik az oreo jégkrém, tiltsuk be!

Nekem se tetszik a kopasz tengerimalac, tiltsuk be!


Igen-igen, le vele! Le vele! Éljen Rákosi! Taps!

2017. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki tiltsa be? Legyen egy főhatóság, aki elbírál minden szelfit, hogy szép-e? Ilyenre gondoltál? Vagy nem volna jobb rábízni ezt a a buta emberekre inkább? Én megoldottam: nem szelfizek és nincs gond.
2017. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!