Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Casio mellett melyik cég...

A Casio mellett melyik cég gyárt még jó minőségű, napelemes (solar) digitális kvarcórákat?

Figyelt kérdés
Régen volt 1-2 ilyen Citizen és Seiko óra is, de úgy látom, hogy ezek a márkák már nem gyártanak digitális solar kvarcórákat.

2022. júl. 25. 22:45
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fossilnak azt hiszem van, Seiko-nak is van napelemes, de nem tudom, hogy digitális van-e.
2022. júl. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik alternatív univerzumban élsz? A Citizen kvázi mást se gyárt mint szolár kvarcórát(eco drive). A Seikonak is van egy csomó meg az Orientnek is van néhány modelje.
2022. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-eske, látom nem erősséged a figyelmes olvasás: én DIGITÁLIS solar kvarcórákról kérdeztem!
2022. júl. 27. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A Csaio-nál jobb alternatívát nem nagyon fogsz találni ebben a szegmensben. A Timex és a Lorus csinál digitális órát, nagyobb választékban, de napelemest nem igazán van köztük.
2022. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Garmin. Habár az azért már kissé más kategória...
2022. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hulladék márka az összes amit itt látok...
2022. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!