Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van ötletetek mit csináljak?

Van ötletetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Lenovo Ideapad c340es laptopot és főleg azért mert már kellett egy új laptop is és a rajzolás a hobbim. Na most minden szuper vele csak a ceruza ami van hozzá az nem nagyon akar működni úgy ahogy én szeretném. Az érzékenységet tudom hogy lehet rajta állítani de nem működik akármennyire is próbálom. Ugyanolyan vastagságú vonalat húz akár kicsit nyomom rá akár nagyon.(Kritában használnám)

Mit lehet ilyenkor tenni?



2022. jún. 19. 19:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Aki esetleg hasonló problémával küzdene akkor annak üzenném hogy a Krita nem akarja nagyon támogatni a dolgot nem tudom miért szóval azóta Firealpaca-t használok és ott tökéletesen működik.

Szóval több mint valószínű a program nem jó.

2023. júl. 29. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!