Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Poco X3 Pro-m nem kapcsol...

A Poco X3 Pro-m nem kapcsol be, mennyire számítsak a szervízelésnél (többi lent)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2021 oktoberében vettem egy Xiaomi Poco X3 Pro-t ami tökéletesen mükődött addig, amig "erőből le nem zuhant" . A borításon nem látszik külsérelmi nyom, viszont a telefon nem kapcsol be, se az értesítő led, se a telefon maga nem ad válaszreakciót sem töltésre, sem a számítógép nem jelzi ki ha USB kábellel csatlakoztatni próbálom. Egyszer már próbáltam szervízbe vinni, ahol meg is jegyezték hogy a töltőáramkör vesz fel feszültséget, de ott az is kiderült hogy szürkeimportos így a gari ugrott. Most pár hónappal később diákmunkából félretettem némi pénzt. Az lenne itt a kérdés, hogy mekkora összegre számítsak a szervízelésnél? Nem akarom az egész fizetésemet rákölteni, én egy 40-80 ezer forinttal számoltam, de reménykedem a kevesebben.

2022. júl. 26. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem veszel másikat? Lehet nem éri meg megcsináltatni, a Poco amúgy sem egy jó márka, legalábbis nekem volt hozzá szerencsém, a sima X3-hoz, és szörnyű volt.
2022. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 - azért nem vennék másikat (ha javítható) mert egy kicsit hozzámnőtt, meg nem igazán lehet jó ár-érték arányú mobilt venni jelenleg.

De ha nem is lehet megjavítatni, akkor lehet egy Xiaomi MI 11 lite 5G vagy egy Poco X4 GT lesz az utód (ami egy kicsit kellemetlen lenne, mert akkor az egész fizetésem rájuk menne).


A márkáról pedig eddig jó véleményem van, a telefon fizikailag strapabíró a hardver erős, nyitható bootloaderrel és modderközösséggel a háttérben van benne potenciál. Csak a MIUI-t kéne bugmentesíteni és versenyképes lehetne a megfizethető kategóriában

2022. júl. 26. 18:24
 3/3 Heavenly Host 77 ***** válasza:
Először vidd el egy másik szervízbe és vizsgáltasd be és ott majd szólnak neked hogy javítható vagy nem. És ha igen akkor mennyit kell majd fizetni érte és mennyi ideig kell majd nélkülöznöd a telefonodat.
2022. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!