Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam boltból egy poco...

Vásároltam boltból egy poco x3 pro telefont de török rom van rajta a török országi telefonok tudják a B20-at?

Figyelt kérdés

Itt vásároltam a telefont és török rom van rajta próbáltam nézni appal a B20 támogatást mikrós tesztel mintha az egyik írta volna de most nem tudom mégegyszer előcsalni.Mondjuk a mobil netem ami van telekomos nem egy nagyon erős mert csak 3600Ft-os csomag de miről ismerem fel a B20

hiányát?Egy állandó de lassú sebességet produkál a net?Nekem néha hol ennyit hol annyit mér most mobilnetre van mikor 9mega volt 12mega most pl 17megát mért mikróba berakva,hogy leárnyékoljam a telefont meg csak olyan 5mega körül mért.

Meg egyik szoftverben ezt írta

[link]

Van még valami app amivel lehet ellenőrizni?Illetve van valami hátránya a török rom-nak az eu és globalla kapcsolatban?Mert egyébként global van írva a romhoz csak a betűjelei török romra utal nem eu meg globalra

[link]


POCO X3 Pro

– Global Stable RJUMIXM

– EEA Stable RJUEUXM

– Turkey Stable RJUTRXM



2022. jan. 11. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy török a beálított nyelv? Igazából az androidon tudtommal nincs olyan hogy spéci nyelvű OS. Mert


A B20 az a 800MHz es frekvenciasáv. Ha nincs a telóban az sem baj mert a Telekom ezt írja a 4g frekvenciasávra:


"A Magyar Telekom a 4G lefedettséget több frekvenciasávon biztosítja. Ezek a 800, 1800 és 2600 MHz-es sávok. Mindhárom frekvenciasáv esetében a hálózaton elérhető kínált sebesség 300 Mbit/s."


Tehát ha nincs a B20 akkor is marad az 1800 és a 2600 MHz-es sáv.

2022. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/


Igen csak én vidéken lakok meg ritkán járok nagyvárosban így szerintem itt nem árt a B20 magyar nyelvvel kezdi a beállítást a telefon de a rom török benne a betűjelekről is látva illetve kicsit megijesztettek,hogy 2020-as a bolt és 3 év garanciát kaptam boltit a telefonra és ennyit nem szoktak adni mert hivatalosan pl 2év szokott lenni,És egyszer egy másik telóval úgy jártam vettem 2+1 év garanciával de a bolt 2 hónap múlva csődbe ment és ugrott a garanciám.Poco x3 pro ról sokat olvasgattam és több gondot olvastam vele kapcsolatban mint az előző telómmal kapcsolatba szóval lehet inkább egy biztos garancia jobb lesz így a telefont vissza küldtem és megrendeltem biztosabb helyről.

2022. jan. 12. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!