Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy win10 pc-m njncs...

Van egy win10 pc-m njncs billentyűzetem csak egerem ettől függetlenül tudom használni egy fényképezőgép frissítésére? Mert youtube-on tudom hogy a kereső sávba van egy erre alkalmas rész . Vagy esetleg a telefonomat erre használni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tudod. A kisegítő lehetőségek közül hívd elő a képernyő-billentyűzetet, azt használhatod gépelésre.
2022. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kisegítő lehetőségeket merre találom a ? Nem kell hozzá 8rni? ;) Köszönöm
2022. júl. 30. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A Start menü -> Gépház -> Könnyű kezelés menüpont alatt tudod bekapcsolni.
2022. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. júl. 30. 17:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Bentvagyok a könnyű kezelésben de nem találom
2022. júl. 30. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor Start -> Az appok névsorában W betű -> Windows Könnyű Kezelés -> Képernyő-billentyűzet
2022. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bejelentkezésnél is ki tudod választani alul. Vagy csak elkezded gépelni a nevét a Start menüben.
2022. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7) “Vagy csak elkezded gépelni a nevét a Start menüben.“


De hát billentyűzet nélkül az nehéz lesz

2022. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Ez igaz :)

A Win 10-ben 2-féle képernyő-billentyűzet van. Az egyik a fenti, ezt tudod majd rögzíteni a tálcán, vagy beállíthatod, hogy mindig ott legyen. A másik, amit érintőképernyőn használ, ezt egérrel is tudod aktiválni, miután kiraktad az ikonját (Gépház, Személyre szabás, Tálca, Értesítési terület, Rendszerikonok...).

2022. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!