Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől jelenhetett meg az 1...

Mitől jelenhetett meg az 1 hónapos Asus laptopom képernyőjén egyszercsak egy világoskék csík? :S

Figyelt kérdés
Néztem a filmet és egyszercsak megjelent ez a csík és nem tűnik el, pedig már többször kikapcsoltam meg vissza nde még mindig itt van :S
2010. szept. 22. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Vagy a háttérvilágítás doglött be azon a soron, vagy csak éritkezési hiba miatt az a sor nem kap a kijelzőn színinformációt...

Elvileg garisnak kéne lennie, vidd vissza.

2010. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha bevitetem a szervízbe, az sok idő? egyetemista vagyok, nagyon szükségem van a laptopra...
2010. szept. 22. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mit jelent az, hogy ha bevitetetm a szervizbe? Hétvégén hazaviszed, és a következő hétvégére készen lesz? Vagy hogy gondolod? Ha belátható időn belül nem tudják a garis készüléket kijavítani, addig adnak másikat, ha igényled. Ezt előre is le lehet beszélni a szervízzel. Csak telefonálni kell...
2010. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi az hogy hogy gondoltam? épp azt kérdeztem hogy mennyi idő
2010. szept. 22. 23:45
 5/9 A kérdező kommentje:
lol eltűnt a csík!
2010. szept. 22. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el szervizbe akkor is... szépen nézel majd ki, ha lejár a gari és utána 2 nappal újra kékcsíkos lesz a képernyőd. Akkor viszont már azért is pénzt fognak kérni, hogy megnézzék...
2010. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi a válaszokat
2010. szept. 23. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami interferencia nem lehetett? Nem volt nagyon közel,vagy rajta tv-n,mikrón,ilyesmi ??
2010. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem, semmi ilyesmi
2010. szept. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!