Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítés Asus...

Windows 7 telepítés Asus Netbook - Eeepc 1005Ha szériára. Boot screen-nél nem jelenítődik meg az Win7 indító animáció, csak szimpla csík. Valaki tud - e megoldást a problémára?

Figyelt kérdés
Ami tény, a windows 7 rendszer simán működik a netbookomon,minden funkciója gyors, teljesen rendben van.Csak az a baj,hogy a boot képernyőnál nincs animáció,és láttam már másoknál is hasonló jelenséget. Valahogy be lehet -e állítani. Asus driverek win7 re fennvannak,a legujabb verziós BIOS frissités is megtörtént, és mégsem megy. BIOS frissités a win7 felrakása után történt, lehet ez jelenthet valamit. Olyat olvastam,hogy a Win 7 indító anim csak minimum 1024 x786 os képernyőfelbontásban aktiválódik,netbookon meg olyan alapbeállításban nincs .Illetve az aero alaptéma működik jól,de uj témát nem vesz be a megjelenítés, pl. Darkmatter subspace nem megy fel rá,de a nagy notebookomon teljesen jó. Várnám a tippeket,hogy hogyan lehetne, megoldani ezt a problémát.Ha valakinek sikerült már beállítani, örömet okozna ha leírná a mikéntjét,választ előre is köszöntem!
2010. okt. 26. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!