Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Seiko Astron 5x karóráról? Megér 700 ezret vagy túl árazott?

Figyelt kérdés

[link]


Kedvenc japán óramárkàm a Seiko, meg a Grand seiko, és hétköznapra kinéztem ezt a napelemes kquarc Seikot. Iszonyúan tetszik, de nem ebben a kék színben hanem feketèben. Gps vezérelt solar szerkezet van benne, ami kapcsolódik az összes müholdhoz a földön, és mivel GMT funkciós, bárhova megyek, automatikusan beálítja magát arra az időzónàra ahol vagyok. Nem kekkel felhuzogatni, meg beálítani az időt mert magát beállítja automatikusan, és mèg elemet sem kell cserélni benne. Szerintem egy nagyon komoly óra, a maga színtjèn csúcskategóriának mondanám. Nektek mi a véleményetek róla? Megéri az árát vagy túlárazott?



2022. aug. 5. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hjajj, nekem még a 70000-res is bőőőven túlárazott, de ha egymillió felett keresel, felőlem megveheted.
2022. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, a fekete tetszik, viszont ha jól látom, az ugyanott már nyolcszáznegyvenezerbe kerül.
2022. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Aha, most jobban rákukkantottam, azért mégsem ugyanaz. 😊
2022. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem használok órát legalább 15 éve, így nekem az 500 forint is sok órára, nem a 700 E. Okos órát sem vennék soha, ingyen sem kellene semmilyen óra, nem tudom kihasználni.
2022. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a fekete!


[link]

2022. aug. 5. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen óra nem ér meg 700 ezret. Az más kérdés, hogy a márka "presztizs" ápolásával létre lehet hozni a szerzési vágyat.
2022. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt nen tudom, hogy túlárazott-e, ezek a funkciók valóban praktikusak, nekem is az egyik kedvenc márkám a Seiko. Viszont ennyit, de még a felét sem adnám ki egy órára,szerintem teljesen felesleges, de ha neked anyagilag ez nem probléma, akkor vedd meg. Elem lehet nem kell bele, de most ha megveszek egy órát kb. 70ért és tegyük fel 3 évente elemet kell cseréltetni, plusz bevizsgáltatni, vízállóra újra beállíttatni, akkor is sokkal jobban járok.
2022. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!