Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed erről a női...

Mi a véleményed erről a női karóráról? (DOXA)

Figyelt kérdés

[link]


Szerinted megéri az árát? Tudnál linkelni hasonló stílusú órát, ami Neked tetszik?


Előre is köszönöm!

26/n.


2013. jan. 11. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! De 60 ezer foritot nem ér meg..
2013. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen egyet kell értenem az első válaszolóval ! Szép , szép de valahogy nekem se ér meg ennyit. De ha van rá pénzed nyugodtan mert tényleg szép darab ! :)
2013. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


20%-os leértékelés lesz hétfőn abban a boltban, ahol kinéztem ezt az órát. Mindenképpen egy komoly, márkás órát szeretnék venni, nem egy divat-darabot. Az előző órámat 10 évig hordtam.

2013. jan. 11. 23:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ilyen Doxám van, arany színben, arany számlappal, szerintem nagyon szép óra.

És nem is drága ahhoz képest, hogy a Doxa egy híres svájci márka, szerintem nagyon jó választás! :)

2013. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ha tetszik nagyon,és van lehetőséged rá,megveheted.Ha tényleg évekig fogod hordani,megéri :)
2013. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen, sok évig tervezem hordani ezt az órát is: )

Attól a válaszolótól kérdezem, akinek van ilyenje: teljesen meg vagy vele elégedve? Nem lazult ki a kapocs? Tényleg nem lehet megkarcolni az üveget? A szíj része mennyire kopik, karcolódik?

2013. jan. 13. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Már több, mint egy éve megvan, és eddig semmi kopást nem vettem észre rajta, nem lazult ki, talán a szíj karcolódott meg egy picit, de nem feltűnő, csak közelről látszik. Felváltva hordom egy másik (nem Doxa) órámmal, és nem vigyázok rá különösebben, de szerintem egy ilyen minőségű óránál nem kell ilyesmitől tartani. :)
2013. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megvettem: )

Nagyon örülök neki, hogy ezt választottam: )

Köszi a segítséget!

2013. jan. 16. 09:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Szép, elegáns, egyszerű, de ennyit tényleg nem ér meg, biztos találni hasonlót, de olcsóbban.
2013. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megvetted! :) Használd egészséggel! :)
2013. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!