Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rádiózás: Ajánlanátok olyan...

Krisztof kérdése:

Rádiózás: Ajánlanátok olyan applikációt (vagy kézi rádiót) amivel nem a Rádió műsorok között tudok keresni hanem a frekvenciák között tudok "tekergetve " keresni? Pl: 1535 KHZ, vagy 1350 KHZ sávokra tudok "tekerni".

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 01:38
 1/6 A kérdező kommentje:
A fenti kérdésemet kiegészíteném még egy kérdéssel: A Baofeng UV-5 R PMR készülék nem alkalmas erre? Köszönöm
2022. aug. 10. 01:40
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Talán keress egy rádiót... lehetőleg olyat, amelyiken van középhullám (AM). Amit linkeltél, csak FM-et tud (87,5-108 MHz, ez a CCIR tartomány).

[link]

2022. aug. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mi a cél, de vannak amiket 1-es linkelt, világvevőkkel tudsz még ez alatt is keresgetni. Nekem van olyan, ami 20Khz-ig tud lemenni kb., de hát amúgy minek? Anno én is élveztem ezeket a dolgokat, de igazából soha nem találtam semmi érdekeset, illetve egyszer találtam egy SOS jelet.
2022. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
2-es vagyok, tudom, hogy az AM ≠ középhullám, de a téma szempontjából most mindegy... (ha valaki belekötne)
2022. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 2-e linkjeit akartam írni.
2022. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- neten keresztül rá tudsz kapcsolódni mások rádióira és tudsz hallgatózni, ehhez kukk ezt [link]

- a BaoFeng nem tud az általad említett pár megás frekikig lemenni

2022. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!