Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hosszan tartó munkához (tervez...

Hosszan tartó munkához (tervezőgrafika) való vezeték nélküli egerek? Bluetooth-os billentyűzet Ipadhez?

Figyelt kérdés

Már vettem párat a Media Markt-ban de az összes feladta nagyon hamar (nem nem csak az elem).

Gondoltam megkérdem itt, hátha valaki tud segíteni.

A Bluetooth-os billentyűzetet illetően a lényeg, hogy ne legyen orbitálisan nagy (tehát tatyóba beférjen)



2022. aug. 16. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Az Apple Magic Keyboard jó és nem túl nagy. Persze q. drága.

A Magic Mouse sem rossz. Kérdés, hogy munkához mennyire használható.

2022. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Logitech termékek.

Aksis egerük van, több is.

Én olyat vettem ami aksis és csapágyas görgős. Egy töltéssel minimum 2 hónapot bír.

Pl. Logitech mx master 3.

Billentyűzetet könnyebb találni. De több szempont van ott is. Hattérvilágíás, szambillentyűzet, halk kivitel további elrendezés beállítások, stb. Sok sikert a keresgéléshez 🙂

2022. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért pontoztátok le a kettes válaszolót, amikor teljesen jó választ írt.


iPadhoz egyértelműen én is Magic Mouse-t és Magic Keyboard-ot vennék. Miért is kéne Logitech-et venni? Logitech MX Master 3 egér már annyiba kerül mint egy Magic Mouse. Júniusban vettem egy Magic Mouse-t, azóta nem töltöttem, pedig napi 8 órát használom a géppel együtt.


Ha drága újonnan, érdemes megbízható eladótól használtan venni.

2022. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
iPadhoz lehet, de a kérdésben szó nem volt iPadról
2022. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hosszan tartó munkához (tervezőgrafika) való vezeték nélküli egerek? Bluetooth-os billentyűzet Ipadhez?"


Te hülye vagy utolsó?

2022. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6# jah igen látom te kis paraszt gyerek
2022. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Paraszt gyerek? XD


Te néztél be valamit, és mielőtt meggyőződtél volna az igazadról, belekötöttél a másikba.


Itt a megfelelő szó az ostoba, nem a paraszt, de az is csak rád vonatkozik.

2022. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! már néztem én is logitech-et de nem tudtam melyik lenne a jó de köszönöm a linkeket!

És igen a magic keyboard király de azt a pénzt másra érdemesebb költenem míg nem jön vissza az ára a grafikáimból

2022. aug. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!