Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok jegyzeteléshez, amihez lenne "elektronikus ceruza"?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok, és eddig notebookot használtam ehhez. Viszont mostanában elég kényelmetlenné vált, hogy nagy helyet foglal a táskában. Illetve az üzemidejét tekintve sem bírja ki a napot. Max egy vagy két teljes gyakorlatot/előadást. Szeretnék beszerezni valamilyen tabletet, amit lehetne használni jegyzeteléshez. Az keret nem lenne túl magas most 150e tudnék maximum rászánni. Kétséges, hogy ennyiért egyáltalán találok ilyet. Találtam pár Apple tabletet, viszont a pénztárca sajnos nem bírja. Így érdekelne, hogy esetleg van-e androidos megfelelője ennek.

2022. aug. 17. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hosszú távra tervezel akkor továbbra is ipad. A sima kb 130 körül van a hozzá való ceruza meg kb 30-35.


Én inkább várnék egy kicsit és beruháznék egyre.


156 ezertől van Tab S7 FE amihez van toll is, csak az androidos jegyzetelő appok nem az igazik.

105 ért Tab S6 lite, ennek is van tolla, de ugyanaz igaz mint az előbbire.

2022. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huawei MatePad 10.x?
2022. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ipad 9th gen

Nincs hozzá ceruza, de androidos tabletre még nem találtam olyan app-ot, ami megfelelne az elvárásaimnak, sajna.

2022. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, most így mérlegelve lehet várok vele egy kicsit, és veszek egy ipad-et inkább. Csak félek, hogy sok funkciót nem tudok majd kihasznáni, úgy hogy nincs más Apple készülékem.
2022. aug. 21. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nekem sokáig csak az ipadam volt az egyetlen apple eszköyöm és így is bőven megérte. Persze most hogy laptopom és telefonom is apple, így nagyon jó hogy fileokat tudok küldeni és társai de ezek nélkül is bőven el lehet lenni
2022. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Samsung tabbal kezdtem, de viszonylag hamar leamortizálódott, az aksija megdagadt, a ceruza nem fogott a képernyő széleinél. A jegyzetelős appok is valóban nagyon gagyik rá.

Nálunk sokan jegyzetelnek digitálisan, és feltűnően nagy arányban vannak az Apple-ösök, szóval úgy döntöttem, következőnek azt veszek, hátha az más lesz. Nagyon bevált. Az appok is sokkal jobbak, és nem csak jegyzetelés terén. Ajánlom figyelmedbe pl. a Procreate-et.

Ez egyébként az egyetlen apple eszközöm, kicsit macerás is küldeni rá dolgokat, de megéri ennek ellenére is. A tabletpiacon az apple magasan vezet.

2022. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!