Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sürgős kérdés!! Elektronikus...

Sürgős kérdés!! Elektronikus cigaretta.hu, kérnek személyit a csomagpontnál?

Figyelt kérdés
Szóval még csak 17 vagyok, viszont rendeltem elektromos cigibe liquidet onnan (nikotinmentest, továbbá igen, tudom, káros, nem vagyok 18, stb, de jelen pillanatban ez irreleváns, és mindenkit megkérnék hogy ne ezzel legyen most elfoglalva) és félek, hogy kérni fognak személyit, főleg, hogy borzasztó fiatalnak tűnök. Csomagátvevőhelyre rendeltem. Előre is köszi a segítséget!

2022. máj. 17. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Naná hogy fognak, hülyegyerek.
2022. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
29%
Nem fognak
2022. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Fognak kérni de az nem szokott rajta lenni hogy mi van benne.
2022. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor ugye csak azért kérnek, hogy ellenőrizzék, én veszem-e át, nem életkor igazolása céljából. Csak a weboldal azt írja, feltüntetik a csomagon, hogy nem veheti át 18 alatti. Kedves első válaszoló! Köszi a kulturált hozzászólást, csókollak.
2022. máj. 17. 16:28
 5/23 Pelenkásfiú ***** válasza:
60%

Packeta esetén általában nem kérnek személyit, mivel jelszó tartozik a csomaghoz.

Viszont a feladó beállíthatja, hogy csak nagykorú veheti át a csomagot. Ebben az esetben valószínűleg kérnek.

Az nyilván a webáruház oldalán van leírva, hogy mit milyen módon küldenek.

2022. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%

"a weboldal azt írja, feltüntetik a csomagon, hogy nem veheti át 18 alatti" - mégis mit vársz tőlünk? Tök egyértelmű, még te is megértetted: kérni fogják a személyit, hogy igazold a nagykorúságodat.

Attól, hogy itt néhány mazsom azt írja, menj bátran, nem fognak kérni, még fognak. Bizony, bizony. Ezt amúgy a szíved mélyén te magad is tudod.

2022. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Adj postai meghatalmazást egy nagykorúnak, úgy megkapod. (De amúgy nem kéne sunyiskodni legközelebb)
2022. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva azt gondoltam, hogy ezt nem igazán veszik komolyan, de akkor azt hiszem, inkább visszamondom a rendelést, mert nem mondtam el senkinek, hogy ecigizek, és nem is most tervezem, szóval inkább ezt hagyom akkor
2022. máj. 17. 16:52
 9/23 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nincs egyetlen idősebb ismerősöd sem? XD

Nem olyan bonyolult megoldani.

Odaadod neki a jelszót, azt' ennyi.

Bár azt sem írtad, hogy milyen csomagküldő.

2022. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem igazán megoldható sajnos. Packeta amúgy
2022. máj. 17. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!