Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy Tab A10.1...

Samsung Galaxy Tab A10.1 (2017) nem kapcsol be. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Teljesen lemerült, kikapcsolt, ha töltőre teszem, az elemet mutatja villám jellel. Több órán keresztül rajt volt, de nem kapcsol be. Próbáltam még tölteni, de semmi. Azelőtt sosem volt semmi baja, talán most először merítettem le teljesen.


Máskor ha kikapcsolva töltöttem, akkor is mutatta az elemet, de nem villám jellel, hanem töltődött zöld színnel.


2022. aug. 19. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na, a teljesen lemerült nagyon rossz opció az akkunak.

Egyet tehetsz, hagyd as töltőn reggelig vagy még tovább, hátha beindul.

Nagyon sokáig félrerakott tablet sem reagált, szétszedtem..

Annyira le volt merülve, hogy az elektronikája a kuka kategóriába tette.

Kívülről rálépve V/A ellenőrzés mellett küldtem bele töltést, 3,6V után már sajátja is nekiállt tölteni.

Mennyire károsodott? Nem a töltéstől, hanem az alapos merüléstől?

Ki tudja? Mindenesetre most azért töltő és működőképes.

2022. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott! Vettem hozzá egy gyári Samsung töltőt 5500Ft-ért. Azzal feltöltődött, bekapcsolt.
2022. okt. 6. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!