Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook ismerősként keresése ?

Facebook ismerősként keresése ?

Figyelt kérdés
Van egy FB/profil.Nem tudjuk egymást ismerősként jelölni.Pár éve ismerösők voltunk,aztán ez megszünt ?! Sokan irtak rá ismeretlenűl. Az Ő oldala nyitott,nekem 9 ismerősőm van. Gondolom a beállitásoknál van valami baj. Mit lehet tenni. (Bocsi, ha értelmetlen voltam !)

#Facebook ismerős #Facebook profil #Facebook ismerős keresése
2022. aug. 21. 15:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Az oldalamat csak ismerösök láthatják. Most nyilvánossá teszem.Akkor ha megüzenem messengeren, hogy próbálja meg, esetleg igy lehetöségünk van rá ??
2022. aug. 23. 14:56
 2/2 A kérdező kommentje:

Az illető email cimét tudom !

Az illető mobilszámát tudom !

Messengeren tudunk kommunikálni !

Ha rákeresek FB-on, akkor tudok jelezni (smile) egy feltett posztjára !

Nyilvános a profilja !

Az én profilomat csak ismerösök láthatják ! Nála csak a prilképem látható semmi más.

Egyszer sok embert letiltott (mondta) mert zaklatták. (nem tudja visszanézni, hogy kiket ? )

Valami prófi informatikus segitségét várnám.Privátban megadnám emailom+mobilszámom..

Valaki segitsen..

Köszönöm..

2022. szept. 7. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!