Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért törölt engem facebook...

Miért törölt engem facebook ismerősként? Miért nem mondja meg mi baja van velem?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves ismerettségem a facebookon, de személyesen is ismerem az illetőt. Kérdés, hogy miért törölt engem? Erre az volt a válasza, hogy nem kell , hogy bárki is lássa, hogy mi ismerősök vagyunk. Ez nem volt gond régebben nála. Megharagudott rám egy dolog miatt, és azóta ezt csinálja, távolságtartás. Korábban sokat találkoztunk, együtt voltunk, most közbe jött valami, és emiatt.

2022. jún. 23. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésedre ott a válasz a saját kommentedben. Mi ezen mit tudunk még jobban kifejteni neked szerinted?
2022. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Engem konkrétan 6 éven keresztül hülyített egy ismerősöm, hazudozott, túlzásokba esett, hitegetett, dicsekedett.. (nem szerelmi téma, munka).

Igazából sérült voltam, azért nem akartam ezt észrevenni. Repült ő is február körül az életemből.

Nálatok nem ilyesmi dologról van szó?

2022. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Én a hülye ratyipropagandája miatt röptettem valakit.

Biztos megérte neki, hogy az alapítványa egy fityinget sem lát többet tőlem. Gondolom nem én vagyok az egyetlen.

2022. jún. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Észrevettem, hogy manapság ez szokás lett: nem mondja el senki, mi a baja a másikkal, hanem csak "ghostingol", vagy letilt, vagy megsértődik látványosan... Őrjítő tud lenni.


Egyik ismerősöm ezt csinálta velem, már vagy fél éve látványosan fúj, puffog, morog... Egy ideig próbáltam beszélni vele, hogy mi a gond, de még csak köszönni sem hajlandó. Pár hete derült ki egy másik ismerősömön keresztül (neki panaszkodott rám), hogy mi az oka, és a poén az, hogy semmi alapja nincs. Totál félreértés, nem én csináltam azt, amit nekem tulajdonít, de ugye nem lehet megbeszélni, mert erre nem ad lehetőséget.


Hát, mindegy, az ilyen ismeretség ennyit is ért. Én úgy vagyok vele, legalább megszabadultam tőle. Ha ilyen, akkor jobb is.

2022. jún. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De hát leírtad, hogy megharagudott rád. Mi nem tudhatjuk, hogy miért.
2022. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Az emberek sajnos mindig is ilyenek voltak, hogy sose igazságosak sajnos az emberek a másikkal, hanem egyszerű váratlanul hátba támadni.

Undorító az emberiség sokasága.

Nem hiába van az a mondás, hogy az ördög nem alszik.

2022. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha töröl téged valaki a Facebook ismerősei közül, engedd is el, ha ő így döntött, hogy már nincs egymáshoz közötök akkor tartsd tiszteletben a szabad döntését.

Minden ember, ha kilép az életedből, ugyanúgy jön egy másik és az még lehet több előnyt is fog neked nyújtani, mint az előző másik ember.

2022. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom minden a sors akarata.

De ne törődj vele hisz minden rossz után jönnek új meglepetések. Semmi szenvedés sem tart örökké.

2022. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!