Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi kilométert lehet rá...

Mennyi kilométert lehet rá járni maximálisan a Sencor scooter one 2020 elektromos rollerra?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy használt rollert, itthon le töltöttem hozzá az applikációt és már rá jártak 850 km-et 2 hónap alatt. Mennyi kilométert bír ki ez az elektromos roller?

2022. szept. 18. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel nem uj teszteld le magad.
2022. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom ez bizonyos kilométer után már menni se fog
2022. szept. 18. 18:21
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy*
2022. szept. 18. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy rájárni a km-re?
2022. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"bizonyos kilométer után már menni se fog"

Így van. A jó hír, hogy ez az összes járműre igaz :)

2022. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szirty ***** válasza:

Mire is gondoltál amikor a kérdést leírtad?

Rájára?

2022. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
El nézést, de nem magyar vagyok és nem tudok helyesen fogalmazni 😄 arra gondoltam, hogy maximálisan hány km-t lehet megtenni a járművel?
2022. szept. 19. 13:27
 8/14 Szirty ***** válasza:

A gyári adatok szerint 25km a hatótáv.

De mivel tudjuk ezt sok tényező befolyásolja és hogy a gyári adatokat csak nagyon speciális körülmények között lehet teljesíteni (vagy úgy sem) én blöffre 15-18km-t mondanék rá sík terepen 80kg-os terheléssel, jó kondiban lévő akkuval.

2022. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy 1 töltéssel hány km-t tesz meg, hanem eleve a jármű összesen, hány km-t tehet meg. Néztem egy videót, azt hiszem a Xiaomi -rol,mint ha mondták volna, hogy olyan 1000 km-t tehet meg összesen a jármű
2022. szept. 20. 07:25
 10/14 Szirty ***** válasza:

"Nem úgy gondoltam"


Akkor úgy kell megfogalmazni és leírni a kérdést ahogy gondoltad.


De most már így sem világos hogyan gondolod, mert a jármű teljes élettartama alatt mennyit képes megtenni? Vagyis amíg ki nem dobod, mert roncs lesz, szétrohad és nem érdemes javítani?


Vagy az első meghibásodásig?


Vagy a benne lévő akku élettartamáig?


Nem mindegy, mert a meghibásodás általában javítható gazdaságosan, az akku cseréje szintén lehetséges.


Egyébként mindegyiket nagyon nehéz megjósolni. Garantálni meg szinte lehetetlen.

2022. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!