Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gitártest portalanításához...

Gitártest portalanításához lehet használni háztartási tisztítószereket, pl. Pronto bútorápolót?

Figyelt kérdés

2022. szept. 22. 15:25
 1/3 anonim válasza:
100%
Van, aki használ. Én inkább egy nedves puha, majd száraz ronggyal szoktam. Vagy direkt hangszer test ápolóval és tisztítóval. Ez utóbbi esetében kifejezetten figyelni kell, hogy milyen felületkezelt anyaghoz ajánlott. Pl shellak, french polish, highgloss, satin, open pore, stb.
2022. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vileda, mikroszálas kendő. Sajnos fontos a márka, de azért nem megfizethetetlen. Igazából nem kell hozzá semmiféle vegyianyag. Én a húrokat is ezzel törlöm le használat után. Szemüveget is ezzel törlök, jó cucc. A hangszerboltok által forgalmazott csicsamicsa rongyok csak koszkenők. Olyanom is van belőle, amit ki sem nyitottam, mert minek? :) Húrok alatt portörlésre szoktam tollseprűt is használni hangszedők és a híd között. De oda is jó a Vileda.
2022. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, és a fogólapot húrcsere előtt. Szép tiszta és fényes lesz tőle.
2022. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!