Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csak a Microsoft csinál...

Miért csak a Microsoft csinál Windows-os tableteket? Igény szerintem lenne rá, mert a Surface Go/Pro vonal elég jól fogy, úgy tűnik.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van néhány 2-in-1 (jellemzően gyengébb) modell, pl. a Lenovo Ideapad Duet széria, amíg volt, korábban a D330, most az Asus Vivobook 13 Slate OLED, de csak tablet az Atom-vonal kb. 5 évvel ezelőtti megszűnése óta tudtommal nincs más (legfeljebb noname kínaiak).

Most ugye nem az a kérdés, hogy te miért nem vennél ilyet.



2022. szept. 24. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert mások szerint nincs erre igény.
2022. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

"Igény szerintem lenne rá"

A gyártók szerint meg nem. Na erre varrj gombot.

2022. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt, hogy lenne rá igény, egyrészt az évente megjelenő új modellekre, másrészt pl. erre alapozom: [link]
2022. szept. 24. 08:30
 4/13 DK-s ***** válasza:
100%

Ha most jól értem a kérdésed, akkor azt kérdezed, hogy miért nem csinál a Microsoft-on kívül más gyártó is Windows-os tabletet?


Mert porrá perelné a Microsoft.


Nem értem a kérdésed lényegét.

2022. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 DK-s ***** válasza:
100%
Mintha azt kérdeznéd, hogy mondjuk miért nem gyárt Iphone-t más is, az Apple Inc-n kívül.
2022. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dehogy perelné, régen is voltak, szinte minden cég csinált ilyet. Másrészt mi van a mostaniakkal, amiket említettem, és a többivel? Különben is, milyen alapon perelné őket? A hardver nem a Microsofté, csak az OS, azért pedig gondolom kifizetik a jogdíjat.
2022. szept. 24. 08:57
 7/13 DK-s ***** válasza:
100%

#6-nak:


A Microsoft nem árul tabletre vagy telefonra telepíthető OS-t, tehát miért is készítene bárki is Windows-ra alkalmas készüléket, ha nem tud hozzá OS-t adni, és venni sem lehet hozzá?


Azt, hogy ki gyárthat Windows-os tabletet vagy telót, teljes egészében a Microsoft dönti el. Gyárthatsz az engedélyük nélkül is, csak semmi értelme.

2022. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DK-s ***** válasza:
100%

Ismét #6-nak:


Csak próbáld meg ugyanezt elképzelni az Iphone-al, és az Apple-el.


PONTOSAN ugyanaz.


Mindkettőhöz saját tulajdonos, és saját hardware tartozik.

2022. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, a falnak beszélek... Akkor tegyük tisztába a dolgokat. A Windows tableteken, és 2-in-1 eszközökön is asztali rendszer fut. Ugyanaz, amit valószínűleg most is használsz. Nincs külön "tablet Windows". Van egy kb. 7 éves, persze harmatgyenge Windows tabletem, (Lenovo Miix 3 830), azon is a 21H2 fut, mint az asztali gépemen.
2022. szept. 24. 09:28
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Egyelöre itt téged kellene tisztába tenni agyilag, fogalmad sincs a témáról, csak okoskodsz!
2022. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!