Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csak a Microsoft csinál...

Miért csak a Microsoft csinál Windows-os tableteket? Igény szerintem lenne rá, mert a Surface Go/Pro vonal elég jól fogy, úgy tűnik.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van néhány 2-in-1 (jellemzően gyengébb) modell, pl. a Lenovo Ideapad Duet széria, amíg volt, korábban a D330, most az Asus Vivobook 13 Slate OLED, de csak tablet az Atom-vonal kb. 5 évvel ezelőtti megszűnése óta tudtommal nincs más (legfeljebb noname kínaiak).

Most ugye nem az a kérdés, hogy te miért nem vennél ilyet.



2022. szept. 24. 07:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én?
2022. szept. 24. 11:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, tudod már?
ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kösz hogy visszanéztél. Még nem jöttem rá. Egy pár ebookos kérdésre is válaszoltam, amire szintén jöttek most válaszok több év után. Szintén te voltál?
ápr. 20. 08:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!