Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szigetelt, VDE csavarhúzókban...

Szigetelt, VDE csavarhúzókban tudtok mondani jó márkákat?

Figyelt kérdés
Gagyit nem akarok venni.

2022. szept. 30. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Ó, hát szerintem nehéz kezű ember mindegyiket eltöri. Legalábbis ez lett a véleményem azután, hogy villanyszerelő topikban lesajnálták a nagy neveket, mint Wera, Wiha, Haupa.
2022. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zebra (würth)
2022. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 voltam, még azt akartam volna írni, hogy nem sok cég foglalkozik professzionálisan ilyenek forgalmazásával, én egyet ismerek majdnem 30 éve, a Tomintexet, az általam említett három márkát az ő kínálatuk alapján írtam, miután náluk meg szokott jelenni a reklamáció. Feszültség alatti munkavégzésre ezeket kínálták, a feszültség alatti munkavégzést alkalmazók megelégedésére. Ők, mármint a FAM-osok, nyilván nem a fakezűek kategóriába tartoznak, az tény. Nem akarom itt égetni az illető céget (tán már meg is szűnt), de konkrét gyártóval kapcsolatban mondták, hogy a negatív visszajelzések miatt nem forgalmazzák a termékeiket. Természetesen lehet ezer más "VDE csavarhúzó" a piacon (Weidmüller, Milwaukee, stb), de lehet, hogy nem véletlen, hogy a Tomintex a fentieket forgalmazta hosszú távon. Lehet, hogy olcsóbbak, de nem rosszabbak.
2022. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!