Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nagy...

Miért van az hogy a nagy android fanok mindig ócsárolják az apple termékeket? Én értem hogy a közhiedelembe miket látnak, csak csomószor olyan mondja akinek még életébe nem volt apple terméke. És jönnek mindig az árral, övék is ugyanúgy sokba kerül.

Figyelt kérdés

2022. okt. 1. 08:44
1 2
 1/19 SIDLER22 ***** válasza:
61%

Nekem például volt iPhone-om egy rövid ideig. Semmit nem tudtam rátelepíteni. Mindenre azt írta, hogy ez az alkalmazás ezt a rendszert már nem támogatja. Androidon sosem volt ilyen problémám. A Samsung Galaxy Ace 3-as telefonomra tudok telepíteni 7-es androidot mindenféle probléma nélkül.

Ezen kívül én sosem vettem még (és nem is szeretnék) 100 ezer forint fölötti telefont. Most egy 65 ezer forintos telefonom van és tökéletesen megfelel számomra. Apple termékeknél ilyen áron nem kapok semmit.

Leginkább ezek a bajaim az Apple cuccokkal.

2022. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Az Androidos telefonok a fogyasztótársadalmat, az almás meg a hívet szolgálja ki, ennyi.

Ne mondja nekem senki, hogy Átlagos Lacinak szüksége van egy 400-500 ezer forintos telefonra. Ennek ellenére Átlagos Laci mégis megveszi akár 2 éves áruhitellel is, mert elhitették vele, hogy ő egy felsőbbrendű réteget képvisel ha ájfónnal böngészi a fészbúkot.

Mert bizony Átlagos Laci a fészbúk, tikfos és insta lapozgatásán kívül másra nem fogja használni a telefonját.

Erre pedig tökéletesen megfelel egy mezei 60-80 ezres Android is. Csak hát ugye azzal nem lehet virítani a haverok előtt meg a buszon.

Az ájfón egy presztízs telefon, hardveresen a felét talán éri az árának.

(céges ájfón 12-őt (is) használok)

2022. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen almás eszközeim voltak/vannak:


iPod Touch (talán a legelső, esetleg a második)

iPhone 3Gs, 4s, 6


Elég tapasztalat van hogy véleményt alkossak róluk?

2022. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"És jönnek mindig az árral, övék is ugyanúgy sokba kerül."


Az a baj hogy iPhone esetében aktuális legolcsóbb is még k*rva drága. Jelenlegi Apple induló hivatalos árak:

14 Pro 570.000

14 450.000

iPhone SE (ami játék kategória) is 240.000


Ehhez képest Android fronton 80.000-ért kapsz egy teljesen használható kategóriát, 150-200-ért meg már tényleg mindent tud.


Emellett ne felejtsük az Apple zártságát sem, egy Android-ot használó kezébe adsz iPhone-t, elég hamar előjönnek ezek. Aztán azért sem szeretik sokan az Apple-t mert hatalmas fanboyság övezi, akik minden mást lenéznek.

2022. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
16%

Az 50 ezer forintos Xiaomival is lehet telefonálni, fényképezni és internetezni meg az 500 ezres iPhone-nal is.

Az 50 ezer forintos Xiaomira is telepíthetsz minden számodra fontos alkalmazást meg az 500 ezres iPhone-ra is.

Az 50 ezer forintos Xiaomi is tönkremegy 5 éven belül meg az 500 ezres iPhone is.

Egyedül az árban van különbség, meg hogy az iPhone csak a méregdrága Apple termékekkel kompatibilis.

2022. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
70%

Mert androidosban megkapod töredék áráért azokat a tulajdonságokat amiket egy iPhone tudhat kb 4x annyi pénzért.


DE!


Ez egy olyan dolog, hogy mindig megkérdezem az embereket gép , laptop, telefonvásárlás előtt, hogy "Mégis mire fogod használni, mit fogsz használni benne?"


messenger, fényképek, gps, 1-2 apró alkalmazás.


gépeken? háát internet , filmnézés....


Hacsak nem valami profibb vagy jelentősebb programokra, alkalmazásokra munkára használják nem kell a drágát megvenni, mert teljesen felesleges.


mert jujjjj nekem is iPhonom van !!!! tényleg? és mire használod?

2022. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

"Miért van az hogy a nagy android fanok mindig ócsárolják az apple termékeket?"

És miért van az hogy ez nem hagy téged nyugodni? Hátha igazuk van, csak te nem tudsz róla? Vagy önigazolást keresel, hogy neked van igazad?

Mindenki azt vesz amit akar, mindenki azt mond amit akar.

Konkrétan milyen válasz vagy vélemény elégítene ki?

2022. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes én pont a fordítottját tapasztalom.

Nálunk androidos telókat adott a cég, sok iphonos munkatársam meg állandóan szardroidnak hívják, mert nem tudják kezelni.

2022. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves 7. köszönöm hogy letámadsz most, de nem erre akarok kilyukadni nekem is iphone Se-m van nem 14 vagy 14 pro max, csak mikor a tanárom megszolal egy olyannal mikor megnezem az időt a telefonomon hogy tedd már el azt a szar iphonet es folyamat ócsárolják mert ez ilyen szar meg olyan akkor kicsit megfordul a fejembe hogy olyanok mondják akiknek míg életében nem használt apple terméket, én nem nézek nézek le senkit sem mert nincs is mivel, de állandóan ez van igazából, csak saját véleményekre voltam kiváncsi szimplán hogy miért van ez, amit köszönök szépen meg is kaptam az emberektől.
2022. okt. 1. 19:07
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

9# megfejtetted, ezért utálják:


"mikor megnezem az időt a telefonomon"


erre egy sima karóra is megtenné.

te iPhone-t villantasz mikor az órára (tananyagra) kéne koncentrálni.

2022. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!