Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Online ha veszek hordozható...

Online ha veszek hordozható internet csomagot (rutert) A meglévő csomagom törlésre kerül vagy az is még ugyanúgy fog működni?

Figyelt kérdés

Yetteles vagyok és van egy hordozható internetem.

Ami egy bizonyos összeg (nekem magas) 60 G

Találtam egy csomagot 500G és 9ezer forint, ez kedvezőbb.

Lehet kèrni eszközzel és anélkül is. Amiket adnak hozzá eszközöket az valamiért nagyobbak mint aki most van készülékem.

Nem egészen világos hogy akkor a mostanit le kell mondanom vagy automatikusan törlődik.


2022. aug. 6. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak eszközt veszel szerintem akkor nem, ha nem szerződéshosszabbítás. Kedvezőbb csomagba nem szoktak engedni ha folyamatban lévő hűségidő van.
2022. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen arra gondoltam hogy a Yetteles appon megnézem milyen ajánlotok vannak de ott semmi

Szóval egyelőre hagyom.

2022. aug. 6. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Többet tudó internetes router-t bárhol vehetsz, ha szükséged van rá, a SIM-hez kötött a díjcsomag (gondolom e tekintetben még nincs használatban ESIM).
2022. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs ESIM tényleg. Lehet ezt lemondom amint lehetséges és kedvezőbbet keresek.
2022. aug. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!