Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyászok, mennyire megbízh...

Villanyászok, mennyire megbízható ez a márka?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 12. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem hallottam róla.
2022. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÉN se hallottam még róla, de még mindig jobban megbíznék benne, mint a teszkógazdaságos csavarhúzó készletben.

Már csak azért is, mert szaküzletben veszed, általában nem szoktak gagyit árulni.

2022. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A STILO a praktikeresnél kicsivel jobb, de a nagyok minőségétől nagyon elmarad. Az ilyen cserélhető betétes szerszámokkal sokszor megszívtam már, pénzügyileg és idegileg főleg jobban jártam volna, ha az elején minőségi eszközöket veszek. Ma már csak önállóan használható szerszámaim vannak, azok is márkásak, BETA, VERA. Cserélhető bitfejet csak a csavarozógépekben használok. Főleg ez az egyedi cserélhető markolat biztosan tönkre fog menni, akkor dobhatod ki az egész készletet.
2022. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, igen ezen gondolkoztam en is hogy ez mennyire strapabiro, akkor maradok a fixnel
2022. okt. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!